تب ، درجه حرارت ایران شهردار مدیریت شهرداری

تب ، درجه حرارت: ایران شهردار مدیریت شهرداری اصلاح طلب سال آینده شورای شهر محسن هاشمی اصلاح طلبان شهردار تهران مجلس شورای اسلامی

گت بلاگز اخبار اجتماعی آغاز طرح تابستانی پلیس در جاده‌ها از فردا

رئیس پلیس راه کشور از شروع طرح تابستانه پلیس راهور در جاده‌های کشور از فردا خبر داد.

آغاز طرح تابستانی پلیس در جاده‌ها از فردا

آغاز طرح تابستانی پلیس در بزرگراه ها از فردا

عبارات مهم : هماهنگی

رئیس پلیس راه کشور از شروع طرح تابستانه پلیس راهور در بزرگراه های کشور از فردا خبر داد.

سردار محمد حسین حمیدی در گفت وگو با ایسنا، دراین باره گفت: برابر هماهنگی ها و کارها انجام شده است از ابتدای تیرماه امسال طرح تابستانی پلیس و دستگاه های امدادی و خدماتی در بزرگراه های سراسر کشور شروع می شود.

آغاز طرح تابستانی پلیس در جاده‌ها از فردا

وی با بیان اینکه این طرح تا شنبه اول مهر ماه ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: هماهنگی های مورد نیاز میان پلیس، شرکت راهداری، جمعیت هلال احمر، اورژانس، امداد خودروها و … انجام شده است و امیدواریم با کارها انجام شده است شاهد کم کردن تلفات و خسارات ناشی از حوادث ترافیکی در این ایام باشیم.

رئیس پلیس راه کشور با بیان اینکه در طرح تابستانی امسال نسبت به سال گذشته از تجهیزات و امکانات بیشتری استفاده شده است هست، خاطرنشان کرد: همچنین در جلسات متعدد درون و برون سازمانی نسبت به آسیب شناسی اجرای این طرح در سال های گذشته اقدام شده است و امیدواریم که نتیجه این کارها ملموس باشد.

رئیس پلیس راه کشور از شروع طرح تابستانه پلیس راهور در جاده‌های کشور از فردا خبر داد.

حمیدی با بیان اینکه شروع طرح تابستانی تقریبا با تعطیلات عید فطر همزمان شده است هست، گفت: توصیه من به مسافران این است که حتما وقت سفر خود را مدیریت کرده تا در هنگام رفت و بازگشت با حجم کمتری از ترافیک روبرو شوند.

واژه های کلیدی: هماهنگی | بزرگراه | تابستانی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs