تب ، درجه حرارت ایران شهردار مدیریت شهرداری

تب ، درجه حرارت: ایران شهردار مدیریت شهرداری اصلاح طلب سال آینده شورای شهر محسن هاشمی اصلاح طلبان شهردار تهران مجلس شورای اسلامی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی خبر استعفای «سيف» تایید نشد

مسئولان ارشد بانک مرکزی هیچ‌یک از اخبار مربوط به استعفای سیف را تایید نکرده و مدعی هستند که مدیر فعلی بانک مرکزی در دفتر خود مشغول کار است.

خبر استعفای «سيف» تایید نشد

خبر استعفای «سيف» تایید نشد

عبارات مهم : اخبار

مسئولان ارشد بانک مرکزی هیچ یک از اخبار مربوط به استعفای سیف را تایید نکرده و مدعی هستند که مدیر فعلی بانک مرکزی در دفتر خود مشغول کار است.

به گزارش ایلنا، در روزهای اخیر و در پی نوسانات ارزی نه تنها خبر استعفای سیف از بانک مرکزی منتشر شد بلکه شایعاتی هم مبنی بر پذیرش استعفای وی از سوی دولت مطرح شد.

خبر استعفای «سيف» تایید نشد

این درحالی است که مسئولان ارشد بانک مرکزی هیچ یک از اخبار مربوط به استعفای سیف را تایید نکرده و مدعی هستند که مدیر فعلی بانک مرکزی در دفتر خود مشغول کار است.

ولی الله سیف مدیر کل بانک مرکزی، روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت قبل از مطرح شدن شایعه استعفایش در جلسه ستاد اقتصادی جهت بررسی پرسشها ارزی حاضر شد و با اشاره به خروج آمریکا از برجام اظهار داشت: دولت ترامپ ظرف یک سال و نیم گذشته هیچ گونه اقدامی که در جهت پایبندی به تعهداتش در برجام باشد انجام نداده است و عمدتاً مانع تراشی و فضاسازی کرده و تلاش کرده اقتصاد ما را تحت تأثیر التهابات قرار دهد. خوشبختانه ما از قبل برنامه ریزی های مورد نیاز را از انجام داده ایم. تصمیمی که از ۲۲ فروردین شروع شد، شرایط را تحت کنترل قرارداده و به نحوی اعمال شده است که مصون سازی اقتصادی کشور از اینگونه فضاسازی ها را به دنبال داشته باشد و الان شرایط خوبی را شاهد هستیم.

مسئولان ارشد بانک مرکزی هیچ‌یک از اخبار مربوط به استعفای سیف را تایید نکرده و مدعی هستند که مدیر فعلی بانک مرکزی در دفتر خود مشغول کار است.

سیف نخستین فرد کابینه نیست که این روزها خبر استعفایش مطرح شده است هست، پیش از این هم در پی فیلتر شدن تلگرام، خبر استعفای وزیر ارتباطات مطرح شده است بود که این خبر هم تکذیب شد.

واژه های کلیدی: اخبار | مرکزی | اقتصادی | بانک مرکزی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs