تب ، درجه حرارت ایران شهردار مدیریت شهرداری

تب ، درجه حرارت: ایران شهردار مدیریت شهرداری اصلاح طلب سال آینده شورای شهر محسن هاشمی اصلاح طلبان شهردار تهران مجلس شورای اسلامی

گت بلاگز اخبار حوادث دستهای علیرضا قطع می شود؟ ، تازه ترین گزارش از اوضاع کودک 6ساله سرطانی که به او تزریق اشتباه شد

پدر علیرضا می‌گوید به دکتر می‌گویم اگر دستهایش قطع شود سرطان پسرم خوب می‌شود، می‌گوید نمی‌دانم. چگونه به قطع دست‌های پسرک بیمارم رضایت دهم.

تازه ترین گزارش از اوضاع کودک 6ساله سرطانی که به او تزریق اشتباه شد/دستهای علیرضا قطع می شود؟

عبارات مهم : تزریق

پدر علیرضا می گوید به دکتر می گویم اگر دستهایش قطع شود سرطان پسرم خوب می شود، می گوید نمی دانم. چگونه به قطع دست های پسرک بیمارم رضایت دهم.

روزنامه وقایع اتفاقیه نوشت:علیرضا ۶ساله که جهت درمان سرطان خونش حدود ۳ماه پیش در بیمارستان علی اصغر پایتخت کشور عزیزمان ایران خوابیدن شد، حال نه تنها بیماریش درمان نشده که پزشکان گفته اند جهت ادامه درمانش باید دستان کوچک علیرضا قطع شود.

کمتر از یک ماه پیش ماجرای اتفاق ناخوشایندی که جهت سید علیرضا ۶ساله اتفاق افتاد، در صفحه ۹ روزنامه وقایع اتفاقیه انتشار یافته بود. پسرک جهت درمان سرطان خونش از اواسط آبان ماه در این بیمارستان خوابیدن شد تا تحت درمان کموتراپی و شیمی درمانی قرار گیرد، ولی در جریان تزریق داروی شیمی درمانی، رگ هایش دچار پارگی شده است و داروی شیمی درمانی به زیر پوست پسرک نفوذ می کند و سیاهی مختصری را در آن منطقه ایجاد می کند. به گفته پدر علیرضا، ابتدا سیاهی تنها به اندازه یک سکه بود ولی با وجود اینکه این کودک در بیمارستان و تحت مواظبت بود، به این زخم اعتنایی نشد؛ غافل از اینکه بیماری که تحت شیمی درمانی است چنان سیستم ایمنی بدنش ضعیف می شود که یک زخم کوچک می تواند به زخمی عمیق و کاری بدل شود. همین طور هم شد و عفونت آنچنان پشت دست علیرضا را فرا گرفت که پزشکان مجبور به برداشتن زخم شدند.

دستهای علیرضا قطع می شود؟ ، تازه ترین گزارش از اوضاع کودک 6ساله سرطانی که به او تزریق اشتباه شد

آخرین اطلاعات از خانواده علیرضا از بیمارستان علی اصغر پایتخت کشور عزیزمان ایران ولی هنوز هم خوشایند نیست. پدرش می گوید: «علیرضا چنان درگیر عفونت دست شده است که با وجود تزریق سه نوبت آنتی بیوتیک نیرومند ضدقارچ در روز باز هم نیاز به قطع دست است.» خشم و ناراحتی در صدای پدر علیرضا موج می زند: «می گویند اگر جان فرزند ات را می خواهی باید دستش را قطع کنیم. چرا؟ چون عفونت و شیمی درمانی با هم جمع نمی شود، باید ماجرای دستش حل شود که بعد بتوانیم شیمی درمانی را شروع کنیم. آخر به چه زبانی بگویم این سهل انگاری بیمارستان بود که ما را به این وضع کشاند.» او در یک ماه گذشته پزشکان زیادی را ملاقات کرد تا شاید بتواند بدون قطع دست علیرضا مسئله عفونت دست را حل کند.

اما حالا همه متفق القول می گویند تنها چاره، قطع دست کودک ۶ساله است تا ادامه شیمی درمانی ممکن شود. پدر می گوید: «به دکتر می گویم اگر دستهایش قطع شود، سرطان پسرم خوب می شود، می گوید نمی داند. من هم نمی دانم در این دو راهی خطیری که قرار گرفته ام که به خاطر قصور پزشکی است و هیچ چیز جز این نیست چه تصمیمی می توانم بگیرم.

پدر علیرضا می‌گوید به دکتر می‌گویم اگر دستهایش قطع شود سرطان پسرم خوب می‌شود، می‌گوید نمی‌دانم. چگونه به قطع دست‌های پسرک بیمارم رضایت دهم.

چگونه به قطع دست های پسرک بیمارم رضایت دهم.» او جهت شکایت از قصور بیمارستان راجع به پسرش، وکیلی گرفته تا دراین باره کارها مورد نیاز را انجام دهد ولی می گوید: «با وجود اینکه اشتباه از سوی بیمارستان رخ داده است ولی متاسفانه هیچ کس خودش را مسئول نمی داند که نهایت تلاش را جهت حفظ دست های کوچک فرزندم انجام دهد.»

واژه های کلیدی: تزریق | عفونت | پزشکان | شیمی درمان | بیمارستان | درمان سرطان | شیمی درمانی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs