تب ، درجه حرارت ایران شهردار مدیریت شهرداری

تب ، درجه حرارت: ایران شهردار مدیریت شهرداری اصلاح طلب سال آینده شورای شهر محسن هاشمی اصلاح طلبان شهردار تهران مجلس شورای اسلامی

گت بلاگز اخبار حوادث شوخی مرگبار در مدرسه

دانش‌آموز پایه یازدهم یک دبیرستان روستای دره‌بوری لالی٬ در هنگام زنگ تفریح هنگام شوخی مورد اصابت مشت قرار داده شد که منجر به فوت او شد. 

شوخی مرگبار در مدرسه

عبارات مهم : مدرسه

دانش آموز پایه یازدهم یک دبیرستان روستای دره بوری لالی٬ در هنگام زنگ تفریح هنگام شوخی مورد اصابت مشت قرار داده شد که منجر به فوت او شد.

مصطفی فاریابی٬ مدیر آموزش و پرورش لالی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: متاسفانه در دبیرستان پسرانه حضرت رسول اکرم(ص) روستای دره بوری شهرستان لالی در استان خوزستان٬ هنگام زنگ تفریح اول٬ دانش آموزان به اطلاع همکاران می رسانند که اتفاق ای رخ داده است و یکی از دانش آموزان به نام میلاد سلیمانی حال خوبی ندارد.

وی افزود: روبروی این مدرسه یک درمانگاه روستایی واقع شده است است که با انتقال وی به درمانگاه متوجه می شوند که این دانش آموز نمی تواند به درستی صحبت کند. به گفته دانش آموزان شاهد این حادثه٬ وی در حال شوخی با یکی از دانش آموزان بوده است که منجر به ضربه مشت از سوی این دانش آموز به ناحیه گردن سلیمانی شد.

شوخی مرگبار در مدرسه

مدیر آموزش و پرورش لالی ادامه داد: بعد از تماس٬ آمبولانس بعد از ۱۰دقیقه می رسد و این دانش آموز را به بیمارستان امید شهرستان لالی انتقال می دهد. ولی تلاش های پزشکان بی نتیجه می ماند و متاسفانه وی فوت می کند.

فاریابی گفت: دانش آموز ضارب٬ در اختیار مراجع قضایی است تا مراحل قانونی جهت وی طی شود. دانش آموز فوت شده است در این اتفاق پایه یازدهم رشته علوم انسانی بود.

دانش‌آموز پایه یازدهم یک دبیرستان روستای دره‌بوری لالی٬ در هنگام زنگ تفریح هنگام شوخی مورد اصابت مشت قرار داده شد که منجر به فوت او شد. 

واژه های کلیدی: مدرسه | انتقال | آموزش و پرورش | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs