تب ، درجه حرارت ایران شهردار مدیریت شهرداری

تب ، درجه حرارت: ایران شهردار مدیریت شهرداری اصلاح طلب سال آینده شورای شهر محسن هاشمی اصلاح طلبان شهردار تهران مجلس شورای اسلامی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی امریکا فقط پیاز داغ تحریم ها را زیاد کرده/ سپاه قدس قبلا هم تحریم بود , صدا و

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا در تصویب تحریم های تازه به دنبال عصبانی کردن کشور عزیزمان ایران است. 

امریکا فقط پیاز داغ تحریم ها را زیاد کرده/ سپاه قدس قبلا هم تحریم بود , صدا و

لاریجانی: امریکا فقط پیاز داغ تحریم ها را زیاد کرده؛ سپاه قدس قبلا هم تحریم بود / صدا و سیما و رسانه ها نباید اضطراب ایجاد کنند

عبارات مهم : ایران

لاریجانی: امریکا فقط پیاز داغ تحریم ها را زیاد کرده؛ سپاه قدس قبلا هم تحریم بود / صدا و سیما و رسانه ها نباید اضطراب ایجاد کنند / نباید در دام تبلیغاتی آمریکایی ها بیافتیم؛ میخواهند ما را عصبانی کنند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا در تصویب تحریم های تازه به دنبال عصبانی کردن کشور عزیزمان ایران هست.

به گزارش گزینش ، علی لاریجانی در برنامه اشاره که از شبکه خراسان رضوی پخش شد اظهارکرد: چند سال پیش آمریکا و کشورهای اروپایی علیه کشور عزیزمان ایران متحد شده است بودند و کشور عزیزمان ایران در این شرایط پا به مذاکرات هسته ای گذاشت وموفق شدیم بعضی تحریم ها و اجماع جهانی علیه کشور عزیزمان ایران را بشکنیم.

امریکا فقط پیاز داغ تحریم ها را زیاد کرده/ سپاه قدس قبلا هم تحریم بود , صدا و

وی افزود: در حال حاضر کشور عزیزمان ایران و روسیه و نیروهای مقاومت ضربه های کاری به تروریست ها زدند و کمر داعش شکست و آمریکا و اسرائیل هنگامی که با این عنوان مواجه شدند نتوانستند تحمل کند هم پرسشها نفتی کشور عزیزمان ایران حل شود و هم تروریست ها شکست بخورند و تلاش می کنند با یک عصبیت این موفقیت ها را از بین ببرند.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا در مصوبه اخیر تحریم های خود به دنبال این است که شیب سرمایه گذاری به سمت کشور عزیزمان ایران را از بین برده و کشور عزیزمان ایران را نیز عصبی کند تا به اهداف خود برسد.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا در تصویب تحریم های تازه به دنبال عصبانی کردن کشور عزیزمان ایران است. 

لاریجانی بیان کرد: رسانه ها باید حد و اندازه این مصوبه را درست ترسیم کنند و هنگامی که این تحریم ها را تحلیل می کنیم می بینیم ۹۰ درصد آنها در حال حاضر موجود است و حالا آن را قانونی کردند.

وی اظهارکرد: البته کمی پیاز داغ تحریم ها را زیاد کرده اند و قبلا سپاه قدس تحریم بود و حالا سپاه پاسداران هم اضافه شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: صدا و سیما و رسانه ها نباید اضطراب ایجاد کنند ونباید در دام تبلیغاتی آمریکایی ها بیافتیم.

امریکا فقط پیاز داغ تحریم ها را زیاد کرده/ سپاه قدس قبلا هم تحریم بود , صدا و

لاریجانی بیان کرد: ما آماده مقابله با این تحریم ها هستیم و یک ماه است روی یک طرح مشخصی کار کردیم لیکن آینده نگری می کردیم این کار انجام شود و فوریت آن هم در مجلس تصویب شده است هست، کمیسیون امینت ملی هم از شنبه به صورت خاص این طرح را بررسی خواهد کرد.

وی در ادامه به عملکرد دولت اشاره کرد و گفت: دولت توانست بعضی بحران ها را سامان دهد که از جمله آنها می توان به مذاکرات هسته ای اشاره کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا در تصویب تحریم های تازه به دنبال عصبانی کردن کشور عزیزمان ایران است. 

لاریجانی تصریح کرد: دولت توانست تورم را کنترل کند که شاخص های بین المللی نیز این مهم را نشان می دهد ولی در حوزه خروج از رکود توفیقات زیادی نداشتند.

رئیس مجلس گفت: بااهمیت ترین عنوان این است که باید جهت ۱۰ سال به صورت مجاهدانه کارها انجام شود ولی دولت فعلی شتاب کمی جهت پیشبرد امور داشت.

امریکا فقط پیاز داغ تحریم ها را زیاد کرده/ سپاه قدس قبلا هم تحریم بود , صدا و

توجه به حوزه زیارت

وی در ادامه به مزیت های شهر مشهد اشاره کرد و گفت: از چند سال پیش در مجلس ردیف بودجه ای جهت حوزه زیارت در نظر گرفته شد ه است.

لاریجانی تصریح کرد: حمایت از زیرساخت های گردشگری از جمله ایجاد تسهیل در رفت و آمد و ساخت هتل ها به همین جهت است.طی چند سال گذشته قطار برقی پایتخت کشور عزیزمان ایران به مشهد دنبال شده است که امیدواریم هرچه سریعتر به نتیجه برسد.

پرداخت یارانه ها به شیوه فعلی معقول نیست

وی در ادامه تصریح کرد: پرداخت یارانه ها به شیوه فعلی نه معقول و نه امکان پذیر است و از ابتدا نیز قرار نبود اینگونه عمل شود.

لاریجانی گفت : جهت ساماندهی به عنوان تصمیم گرفتیم یارانه اقشار تحت پوشش نهادهای خدماتی را افرایش دهیم که البته این عنوان نباید باعث تنبلی و عدم اشتغال شود.

رئیس مجلس تاکید کرد: دولت نیز اصلاح در پرداخت یارانه ها را شروع کرده است که البته اشکالاتی وجود دارد و باید برطرف شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: لجبازی آمریکا در منطقه نشان می دهد ما درست حرکت می کنیم و نباید مضطرب شویم و به لطف خداوند و تدابیر رهبری جایگاه کشور عزیزمان ایران هر روز در منطقه بهتر می شود.

لاریجانی بیان کرد: تحریم های تازه تنها مربوط به کشور عزیزمان ایران نیست و به روسیه نیز مربوط می شود لیکن کشور عزیزمان ایران و روسیه توانستند ضربه کاری به تروریست ها بزنند.

رئیس مجلس اظهارکرد: این تحریم ها نباید حواس ما را پرت کند و می توانیم با تکیه بر اقتصاد مقاومتی از این شرایط عبور کنیم.

واژه های کلیدی: ایران | یارانه | آمریکا | تحریم ها | رسانه ها | آمریکایی | لاریجانی | علی لاریجانی | پرداخت یارانه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs