تب ، درجه حرارت ایران شهردار مدیریت شهرداری

تب ، درجه حرارت: ایران شهردار مدیریت شهرداری اصلاح طلب سال آینده شورای شهر محسن هاشمی اصلاح طلبان شهردار تهران مجلس شورای اسلامی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری یک جایزه تاریخی جهت «تام هنکس»

«تام هنکس» به پاس ایفای نقش در فیلم‌های منعکس کننده تاریخ آمریکا از سوی آرشیو ملی این کشور مورد تقدیر قرار می‌گیرد.

یک جایزه تاریخی جهت «تام هنکس»

یک جایزه تاریخی جهت «تام هنکس»

عبارات مهم : تاریخ

«تام هنکس» به پاس ایفای نقش در فیلم های منعکس کننده تاریخ آمریکا از سوی آرشیو ملی این کشور مورد تقدیر قرار می گیرد.

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، بنیاد آرشیو ملی آمریکا اعلام کرد، «تام هنکس» به باعث بازی در فیلم هایی چون «نجات سرباز رایان»، «آپولو ۱۳» و «پل جاسوس ها» که منعکس کننده تاریخ کشور آمریکا بوده است جایزه “رکورد” را دریافت خواهد کرد.

یک جایزه تاریخی جهت «تام هنکس»

این جایزه روز ۲۱ اکتبر طی مراسمی که در موزه آرشیو ملی آمریکا در واشنگتن برگزار می شود به «تام هنکس» بازیگر برنده دو جایزه اسکار اعطاء می شود.

«تام هنکس» بعد از «هریسون فورد» و «ساموئل ال. جکسون»، سومین بازیگر پولساز تاریخ سینماست، به طوری که تاکنون فیلم هایش بیش از چهار میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار فروش داشته اند که در این میان پرفروش ترین فیلمی که «تام هنکس» در آن نقش داشته انیمیشن «داستان اسباب بازی های ۳» است.

«تام هنکس» به پاس ایفای نقش در فیلم‌های منعکس کننده تاریخ آمریکا از سوی آرشیو ملی این کشور مورد تقدیر قرار می‌گیرد.

این بازیگر نامدار سینمای دنیا که پنج نامزدی اسکار و دو جایزه اسکار عالی ترین بازیگری را به همراه چهار جایزه «گلدن گلوب» عالی ترین بازیگری در کارنامه سینمایی دارد، توانست در سال ۱۹۹۲ ستاره ای به نام خودش در تالار مشاهیر هالیوود ثبت کند.

«سالی» به کارگردانی «کلینت ایستوود» بروزترین فیلمی است که «تام هنکس» در آن بازی کرده است و در آن ایفاگر نقش کاپیتان «چسلی سولنبرگر» است که در سال ۲۰۰۹ موفق شد یک هواپیمای مسافربری را با موفقیت بر روی رودخانه «هادسن» بنشاند.

«هنکی» در کنار «مریل استریپ» بازیگران فیلم تازه «اسناد» ساخته «استیون ایپیلبرگ» نیز خواهند بود و روایتگر داستان واقعی «بن بردلی» دبیر نشریه واشنگتن پُست و یک ناشر به نام «کترین گراهام» است که دولت آمریکا را به باعث گزارش دادن مجموعه ای از اسناد بحث برانگیز در سال ۱۹۷۱ به چالش کشیدند.

یک جایزه تاریخی جهت «تام هنکس»

واژه های کلیدی: تاریخ | جایزه | تاریخی | آمریکا | بازیگر | بازیگری | بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs