تب ، درجه حرارت ایران شهردار مدیریت شهرداری

تب ، درجه حرارت: ایران شهردار مدیریت شهرداری اصلاح طلب سال آینده شورای شهر محسن هاشمی اصلاح طلبان شهردار تهران مجلس شورای اسلامی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات قرارداد نوراللهی تا نیم‌فصل فسخ شد!

وضعیت احمد نوراللهی با رای فیفا کمی پیچیده شد ولی او توانست مجوز بازی در لیگ قهرمانان را به دست آورد.

قرارداد نوراللهی تا نیم‌فصل فسخ شد!

قرارداد نوراللهی تا نیم فصل فسخ شد!

عبارات مهم : پنجره

وضعیت احمد نوراللهی با رای فیفا کمی پیچیده شد ولی او توانست مجوز بازی در لیگ قهرمانان را به دست آورد.

به گزارش خبرورزشی،احمد نوراللهی هافبک شمالی تیم پرسپولیس بعد از آن که در نیم فصل لیگ شانزدهم جهت گذراندن خدمت سربازی ، لباس تراکتورسازی را پوشید تصور نمی کرد موانع متفاوت را سد راه خود ببیند. او ابتدا با رای فیفا مبنی بر محرومیت نماینده تبریز از دو پنجره زمستانی و تابستانی نقل و انتقالات مواجه شد و به ناچار نیم فصل دوم لیگ قبل را از دست داد. در شروع فصل جاری هم قرار بود با لحاظ کردن ٩ ماه و ٢٠ روز کسری خدمت ناشی از ایثارگری پدر و فعالیت بسیج خود او و ٣ ماه عدم نیاز صادره از کلوب تراکتورسازی، در آخر شهریور ماه به جمع سرخپوشان پایتخت برگردد.

قرارداد نوراللهی تا نیم‌فصل فسخ شد!

از آنجایی که حضور نوراللهی به بعد از اتمام نقل و انتقالات تابستانی کشیده می شد کلوب پرسپولیس تصمیم گرفت ابتدا قرارداد قبلی را فسخ و سپس به عنوان سهمیه آزاد نام وی در لیست خود وارد نماید. این امر منوط به صدور کارت آخر خدمت این بازیکن بود. در همین اوضاع و احوال، مسئولان ارشد نیروهای مسلح از عدم موافقت با ٣ ماه عدم نیاز صادره از ناحیه کلوب تراکتورسازی خبر دادند تا ترخیص از خدمت این بازیکن به ٢٩ آذر موکول شود. یک روزبعد از شروع نقل و انتقالات نیم فصل. تا اینجای کار عنوان پیچیده نبود.

فیفا ولی این بار هم همانگونه که تراکتورسازی را محروم کرده بود به سراغ پرسپولیس آمد و حالا این تیم تهرانی هم از دو پنجره نقل و انتقالات که نخستین آن زمستان امسال خواهد بود محروم شده است هست. نوراللهی ولی اگر قرار بود روز آخر خدمتش با پرسپولیس قرارداد ببندد قطعا مشمول محرومیت فیفا می شد و ثبت قرارداد او ممکن نبود. پرسپولیس این شانس را داشت که محرومیتش از زمستان شروع می شود و اکنون حق جذب بازیکن را دارد. به همین علت قرارداد نوراللهی منعقد شد و او برابر الهلال هم با مجوز نیروهای مسلح توانست به میدان برود.

وضعیت احمد نوراللهی با رای فیفا کمی پیچیده شد ولی او توانست مجوز بازی در لیگ قهرمانان را به دست آورد.

حالا نوراللهی بازیکن پرسپولیس است و فقط جهت صدور کارت بازی نیازمند ترخیص از خدمت خواهد بود. اتفاقی که در آخر آذرماه رخ خواهد داد تا شماره ٨ پرسپولیس بتواند از نیم فصل دوم در لیگ برتر جهت تیمش بازی کند.

واژه های کلیدی: پنجره | زمستان | بازیکن | زمستان | قرارداد | تابستانی | پرسپولیس | تراکتورسازی | نقل و انتقالات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs