تب ، درجه حرارت ایران شهردار مدیریت شهرداری

تب ، درجه حرارت: ایران شهردار مدیریت شهرداری اصلاح طلب سال آینده شورای شهر محسن هاشمی اصلاح طلبان شهردار تهران مجلس شورای اسلامی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دست مربی خوب خارجی را می‌بوسم اما… / مایلی‌کهن

سرمربی سابق تیم ملی در رادیوگفتگو به عنوان برانکو و کارلوس کی‌روش و شرایط کاری آن‌ها در کشور عزیزمان ایران پرداخت.

دست مربی خوب خارجی را می‌بوسم اما... / مایلی‌کهن

مایلی کهن: دست مربی خوب خارجی را می بوسم اما…

عبارات مهم : خارجی

سرمربی سابق تیم ملی در رادیوگفتگو به عنوان برانکو و کارلوس کی روش و شرایط کاری آن ها در کشور عزیزمان ایران پرداخت.

به گزارش خبرآنلاین، محمد مایلی کهن که طی سال های اخیر به عنوان سرسخت ترین منتقد مربیان خارجی حاضر در فوتبال و ورزش کشور عزیزمان ایران آشنا می شود در گفت و گویی تازه این بار صحبت های جدیدی راجع به برانکو ایوانکوویچ و کارلوس کی روش سرمربیان پرسپولیس و تیم ملی به زبان آورده هست.

دست مربی خوب خارجی را می‌بوسم اما… / مایلی‌کهن

مایلی کهن در تصویر العمل به اینکه آیا او همواره نسبت به مربیان خارجی موضع دارد گفت: اینطور نیست. من دست مربیان خوب خارجی را هم می بوسم؛ ولی نظرم این است که یک مربی خارجی باید دستاوردی خیلی بزرگتر از مربیان داخلی داشته باشد. به طور مثال به بوکس کشورمان اشاره کنم که اکنون سال هاست جهت پیشرفت دست به دامن مربیان کوبایی شده است ولی حاصل این حضور جهت بوکس کشورمان چه چیزی بوده که مربیان داخلی از رسیدن به آن عاجز هستند؟ ولی باز هم تاکید می کنم مربی خوب خارجی باید به ورزش ما اضافه شود. به نظر من مدیران ما نسبت به مربیان داخلی و خارجی تفاوت می گذارند. به عنوان نمونه دریافتی های خارجی ها را مشاهده کنید؛ جالب اینکه هر وقت مربی ایرانی درخواست پول می کند به او جواب می دهند امسال سال اقتصاد مقاومتی است!

سرمربی سابق تیم ملی در ادامه بحثش به موفقیت های برانکو در پرسپولیس اشاره کرد و گفت: درست است که برانکو در پرسپولیس موفق بوده ولی باید این توصیه را اشاره کرد که زیاد موفقیت های کنونی پرسپولیس حاصل تدبیری بوده که مدیران وقت در اجازه ادامه کار به او بعد از ناکامی های ابتدای فصل پانزدهم را داده بودند. اگر در آن مقطع و باتوجه به نتیجه های ناموفق و قعرنشینی پرسپولیس که فشار زیادی را متوجه آنها کرده بود، مدیران وقت این تیم تصمیم به برکناری برانکو می گرفتند، شاید هیچ کس در آن لحظه انتقادی نداشت ولی این تدبیر در نهایت نتیجه داده و برانکو به موفقیت به همراه پرسپولیس رسیده.

سرمربی سابق تیم ملی در رادیوگفتگو به عنوان برانکو و کارلوس کی‌روش و شرایط کاری آن‌ها در کشور عزیزمان ایران پرداخت.

وی ادامه داد: این اعتماد اکنون در سپاهان نیز وجود دارد و باعث شده است کرانچار علیرغم نتیجه های نه چندان راضی کننده همچنان به عنوان سرمربی به کار خود در این تیم ادامه دهد. وگرنه عبدالله ویسی نیز در فصل گذشته در سپاهان همین نتیجه های را می گرفت که موجب برکناری اش شد.

مایلی کهن با این حال انتقادی نیز از برانکو و گرشاسبی داشته و در خصوص حضور زلاتکو به عنوان دستیار تازه او در پرسپولیس گفت: برانکو مربی باهوشی است و مسلما به خوبی توانسته تحلیل مناسبی روی حرف های گرشاسبی داشته باشد. هنگامی که آقای گرشاسبی مدام از امیدواری جهت توافق با برانکو صحبت می کند ایشان با هوش ذاتی اش شرایط ما را درک می کند و آنچه که خودش می خواهد را به پرسپولیس تحمیل می کند. در حالی که من می دانم جهت برانکو هیچ جایی بهتر از پرسپولیس نیست و ایشان قصد رفتن از پرسپولیس را هم ندارند.

او در پاسخ به سوالی راجع به انتقاداتش از کارلوس کی روش گفت: من چشم روی خوبی های ایشان نمی بندم؛ ولی وضعیتی که من از آن انتقاد می کنم کارهای نادرستی است که آقای کی روش انجام می دهد و اختیارات بیش از حدی که در کشور عزیزمان ایران دارد و به عنوان نمونه نبودنش در اکثر اوقات سال در کشور عزیزمان ایران و اینکه هیچ کس نیست به این عنوان پیگیری کند. ضمنا انتقاد من این بار از رسانه های خودمان هست. چطور به شما بر نمی خورد که مدیررسانه ای تیم ملی یک خارجی باشد؟ رسانه ها باید به این عنوان بپردازند و مسلما حضور مدیررسانه ای خارجی نمی تواند کمکی به فوتبال کشورمان کند که البته رسانه های داخلی از آن غافل بوده و توجهی ندارند.

دست مربی خوب خارجی را می‌بوسم اما… / مایلی‌کهن

مایلی کهن در بخش دیگری از حرف هایش هم به این توصیه اشاره کرد: اینکه صداوسیما پول فوتبال را نمی دهد کار درستی نیست؛ ولی من با آن مخالف هم نیستم چراکه فکر می کنم مدیران هزینه فوتبال ما اگر صدمیلیارد درآمد هم داشته باشند، 150 میلیارد تومان جهت تیمشان خرج درست می کنند.

او البته زمانی که با تصویر العمل مجری برنامه مبنی بر اینکه چه عجب یک نفر حق را به صداوسیما داد مواجه شد گفت: این پول را صداوسیما حتما باید به فوتبال بدهد و من این مساله را از سمت دیگری ارزیابی کردم.

سرمربی سابق تیم ملی در رادیوگفتگو به عنوان برانکو و کارلوس کی‌روش و شرایط کاری آن‌ها در کشور عزیزمان ایران پرداخت.

واژه های کلیدی: خارجی | برانکو | فوتبال | پرسپولیس | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs